دوشنبه 7 خرداد 1403

درباره ما , فروش ایزوگام , قیرگونی , اسفالت

درباره ما
درباره ما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

درباره شرکت سیران گستر​

این شرکت با چندین سال سابقه در امر عایق های رطوبتی( ایزوگام – قیرگونی و آسفالت ) فعالیت خود را آغاز نموده است .

اکنون بعد از سال ها فعالیت در استان تهران و شهرستان های اطراف که از ۳۰ سال پیش به صورت سنتی عایق هایی مانند قیرگونی و آسفالت فعالیت داشته و اکنون که تکنولوژی پیشرفت کرده چندین سال است. که در امر ایزوگام فعالیت خود را آغاز نموده است. شرکت سیران گستر اکنون دارای چندین شعبه فعال و نمایندگی رسمی از چندین شرکت معتبر دلیجان و شرق فعالیت می کند.

شرکت سیران گستر: حاضر است که نمونه کار ها و پروژه هایی که از چندین سال پیش انجام داده است. را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد تا با خیال راحت از این شرکت ایزوگام خرید کنند.

هنگام ساخت خانه، انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از نشت آب بسیار مهم است. شرکت سیران گستر پیشرو در عایق رطوبتی است و طیف گسترده ای از محصولات و راه حل ها را برای رفع تمام نیازهای عایق رطوبتی شما از فونداسیون تا سقف را ارائه می دهد.

سیران گستر خانه شما را از مشکلات دائمی مانند رطوبت، پوسته شدن رنگ و غیره محافظت می کند. از این رو راه حل عایق رطوبتی مبتکرانه و جامع خانه های بدون نشتی را تضمین می کند!

سیران گستر همچنین پشتیبانی فنی کامل را با مجموعه وسیعی از تکنسین های آموزش دیده ارائه می دهد. برای تجربه عایق رطوبتی جدید برای ساخت و ساز جدید خود تماس بگیرید.

ارائه محصول با تضمین

ارائه خدمات با کیفیت

کادر فنی و مجرب

جنس درجه یک

برندهای معروف

کادر مجرب

زمستانی اسوده را با ما تجربه کنید

پارسا__۰۹۱۲۲۴۳۸۱۳۲

قیمت ایزوگام ، قیمت روز انواع ایزوگام ، قیمت قیرگونی ، فروش ایزوگام دلیجان ، لیست قیمت روز ایزوگام ، ایزوگام سراپوش ، ایزوگام مرجان ، ارزان ترین ایزوگام ، ارزان ترین ایزوگام در تهران ، قیمت اسفالت ، ایزوگام ، قیرگونی , درباره ما فروش ایزوگام